یک طرح قدیمی

تو

خیال می کنی

آرام

 از کنارم گذشتی

یکبار

برنگشتی

ببینی این شهر و یران شده است . . .

/ 11 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس ابراهيمی

سلام خواهر، کوتاه و زیبا بود. از غزل های جدیدتان نیز بگذارید. کتاب تان را می خوانم، ‌شعرهای چندسال پیش تان را. زیباست و قشنگ. موفق باشید

يک شاعر قمی

سلام خواهر مشهدی سفر به قم خوش گذشت.خوب بی محلی کرديدبه ما قمی های معصوم. اين رسم روزگار نيست ما از ديدن شما سر از پانشناسيم و شما بی خيال ومغرور بگذريداين طلبه های مظلوم هم آدمندتازه شاعر هم هستند ودلشان زود می شکند.

يکدوست

باسلام بانو حسين زاده من يگ طلبه قم هستم واز شعر های شما چند غزلی خواندم ونقد های شعر شما را در مطبوعات ومخصوصا نقد اسدالله جعفری در هفته نامه میثاق وحدت که آقای جعفری شما را به عرش رسانده بود(بعدها از دوستم آقای سید ضیاءحسینی شنیدم که آقای جعفری در تعریف افراد غلو می کند سید ضیاءمی گفت خدا نکند که جعفری از کسی بدش ویا خوشش بیایند ومخصوصا که هزاره باشد ) ومن از همان زمان به شما اميد وار شدم که شما می توانيددر آينده بدرد اسلام بخوريد اما در این بعدی ها شنيدم که شما دموکرات تر از شاعران قمی ماشده ايد باورم نمی شد ولی ديشب يک عکس از شما در سايت ديدم ونو ميد شدم آيا شما هنوز هم طلبه هستيد؟

سيد هادی

در جواب <يک دوست> متاسفانه يا خوشبختانه خانم حسين زاده همچنان يک طلبه مانده اند با همان عقايد ورفتار. اگر شما ايشان را نمی شناسيد مشکل شماست ما که هيچ تغييری در ايشان نديده ايم جز اينکه از قبل سخت گير تر شده اند . هيچ عکس مدرنی هم نگرفته است. پس بيخود در مورد آدم ها جو سازی نکنيد. برادر ياخواهری که ميگوييد قمی هستيد.

سید حسن مبارز

سلام عليکم چندماهی نبودم واز در دری خبری ندارم... اميدوارم موفق باشيد ...طرحتان هم بسیار زیبا بود ...خدانگهدارتان

باران

سلام زهرا ! فکر می کردم تنها مارا از ديدار ت در قم بی نصيب مانده و رفتی!بعد از سالها آرزوی ديدارتان را داشتم.وبلاگ شما را اتفاقی يافتم.باز هم سر ميزنم.

خواهرت

سلام خواهر عزيزم من تازه وبلاگت را پيدا کرده ام اميد وارم حالت خوب باشد

محمدزمان احمدی از بامیان

سلام خواهر عزیزم زهرا محمدی! وبلاگت را دیدم واقعا جالب است. امیدوارم که از این هم جالب تر شود. من شما را لنک کردم[خداحافظ]